LABORATORIA PRZYSZŁOSCI

Nowoczesne pracownie powstałe w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości"

 

 logo LP

 

 

Nowoczesne pracownie powstałe w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości" 

 

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Taką misję ma również  Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich: NOWOCZESNA, BEZPIECZNA i INNOWACYJNA. Dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców w różne akcje, festyny i programy, nasza szkoła wzbogaca swoje zaplecze dydaktyczne i staje się nowoczesna.  Dzięki wsparciu rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła pozyskała nowoczesny sprzęt do:

  • laboratorium Techniki,
  • laboratorium Roobotyki,
  • laboratorium Fotografii i filmu,
  • laboratorium Grafiki komputerowej.

Mamy nadzieję, że społeczność szkolna doceni starania Dyrekcji i wysiłek włożony w dążeniu do pozytywnych zmian w szkole. Staramy się, by warunki, jakie dzień po dniu stwarzamy naszym uczniom, były najlepsze z najlepszych. Nowoczesny sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia szkolne, a przyjazne sale pozwolą uczniom w miłym otoczeniu zdobywać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania.

Działamy! Wspieramy! Uczymy!

                Nasza szkoła bierze udział w programie "Laboratoria Przyszłości" 

          Wykaz sprzętu zakupionego w ramach programu "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

                Nowoczesne pracownie powstałe w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości"

             Sprawozdanie  z wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości".